Zbiórka artykułów szkolnych i spożywczych

Drodzy rodzice, drogie dzieci!
Ogłaszamy zbiórkę w postaci artykułów szkolnych i spożywczych dla uczniów z polskich szkół funkcjonujących na Ukrainie i na Białorusi. Dary zostaną przekazane szkołom w Grodnie, Lwowie i Stanisławowie.

Pomoc jest prosta – wystarczy przynieść artykuły do szkoły w terminie do 10 listopada 2019rprzy ulicy Żwirki i Wigury 85  do sali 206 do Pani Elżbiety Kwiatkowskiej lub do szkoły przy Asnyka do sali 19 do p. Małgorzaty Kwaśnickiej.

Patronatem Akcji jest Dom Aktywnej Młodzieży przy ulicy Barlickiego 3 w Gliwicach.

Dzieci, które założyły Dzienniczki Dobrych Uczynków będą mogły sobie wpisać, że przekazały artykuły dla dzieci na Ukrainie i na Białorusi.

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest: nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi.” – Jan Paweł II

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.