Zajęcia na minikomisariacie

Jak wygląda praca policjanta? Jak powiadomić dyżurnego o niebezpiecznym zdarzeniu?
Tego, w dniu 5.10.2023  dowiedziała się klasa 1b podczas tegorocznych warsztatów zorganizowanych na minikomisariacie mieszczącym się w  III Komisariacie Policji
w Gliwicach.

Podczas zajęć Pan Policjant Mateusz Piórkowski poruszył wiele ważnych tematów, m. in.:
jak wybierać numer alarmowy, jak przejść na drugą stronę ulicy,  poznaliśmy też zagadnienia związane z drogą ewakuacyjną w budynkach użyteczności publicznej, a także utrwaliliśmy zasady zachowania się w stosunku do obcych osób.

Chętni uczniowie brali udział w symulacjach różnych niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

Zobacz relację

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.