XXIX Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego Stylu Życia PCK 2022

Czy mamy wiedzę na temat zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, ochrony środowiska i zdrowego stylu życia?  O tym postanowili przekonać się uczniowie naszej szkoły.

Tuż przed feriami zimowymi, ośmioro uczniów  klas ósmych przystąpiło do szkolnego etapu ogólnopolskiej olimpiady PCK. Najwięcej punktów z testu etapu szkolnego, uzyskała Karolina Merten z klasy 8B, która przeszła do następnego etapu olimpiady.

3 marca 2022, Karolina reprezentowała naszą szkołę w etapie rejonowym i zajęła III miejsce. Brawo !!! Jesteśmy dumni z jej osiągnięcia i cieszymy się , że przetarła drogi dla młodszych uczniów , którzy w przyszłym roku zechcą uczestniczyć w takim wydarzeniu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.