Wystawa i sukcesy konkursowe

Komisja Turystyki Szkolnej zorganizowała konkurs plastyczny p.n. „Krajobraz Polski”, z okazji 65. rocznicy powstania Oddziału PTTK Ziemi Gliwickiej. W poniedziałek 26 lutego odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników wraz z wystawą prac. Gościliśmy w Galerii ,, Za drzwiami”. Uczniowie ZSP 3 zostali zauważeni.

I miejsce:Mateusz Gibki IVd,
II miejsce: Agnieszka Heyda Vb,
wyróżnienie dla: Natalii Owsiak i Borisa Babyan z kl Va.

Opiekunowie: J. Polewik i M. Czeczot

Od poniedziałku 26.02018 uczniowie klas 1-6 ZSP nr 3 w Gliwicach mogą na korytarzu oglądać wystawę prac wykonanych przez swoich starszych kolegów i koleżanki z klas gimnazjalnych podczas zajęć technicznych. Tematyka prac jest bardzo zróżnicowana, bo też wyobraźnie autorów nieograniczona.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.