Wręczenie nagród dla ZSP3 w Wojewódzkim Konkursie ,,Ferie Zimowe 2023- bezpiecznie, zdrowo, zabawnie”.

25.04.2023 nasza szkoła otrzymała od przedstawicieli Kuratorium Oświaty w Katowicach, Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach i Wojewódzkiej Stacji Epidemiologiczno-Sanitarnej w Katowicach zestaw gier świetlicowych za wyróżnienie w  Wojewódzkim Konkursie ,,Ferie Zimowe 2023- bezpiecznie, zdrowo, zabawnie”.
Nagrodę dostaliśmy za zadanie konkursowe czyli opis  organizacji wypoczynku i wykonanie kolażu składającego się ze zdjęć reklamujących nasze półkolonie. Bardzo dziękujemy naszym kochanym dzieciom czyli uczestnikom wypoczynku za wspaniałe pomysły podczas zabaw rówieśniczych, grzeczne i bezpieczne zachowanie. W imieniu organizatorów konkursu dziękujemy także  naszej kadrze wychowawców, tj. Paniom: Ewuni, która stworzyła wyróżniony kolaż, Marcie, Asi, Beatce P. i Panu Zbyszkowi za profesjonalną opiekę i pokłady cierpliwości ?
Jeszcze raz nam wszystkim gratuluję, Beata Jurkiewicz- organizatorka tegorocznych półkolonii zimowych.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystego wręczenia nagród.
Zobacz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.