Wojewódzki Konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną rozstrzygnięty!

Tegoroczny wojewódzki konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną organizowany przez Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” upowszechniał wiedzę na temat kultury Górnego Śląska, w tym jego tradycji, języka i pozostałych elementów dziedzictwa kulturowego naszego regionu.

Spośród wielu pięknych prac nadesłanych z naszej szkoły, w kategorii klas 4-6 wyróżnienie otrzymała Lena Piątkowska z kl. 5b.

Podczas plenerowej imprezy w dniu 10.04.2022 „Wielkanoc na Śląsku” w Muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie” ogłoszono wyniki i wręczono nagrody laureatom.

Palmy zostały wystawione przy wejściu do Muzeum “Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie”, tak by każdy mógł podziwiać nadesłane i wyróżnione prace.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom tego konkursu.

Zobacz prace

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.