Warsztaty z „Organizacji wydarzeń”

17.10 2019r odbyły się warsztaty z „Organizacji wydarzeń” dla wolontariuszy, uczniów szkolnego koła PCK.
Celem warsztatów było zapoznaniem się uczniów ze sposobami planowania i organizacji atrakcyjnych wydarzeń na terenie szkoły, dzielnicy lub miasta.  Okazało się , że nie jest to takie łatwe, aby wymyślić ciekawą akcje charytatywną, znaleźć  partnerów do działań i wypromować planowaną akcję.

Podczas warsztatów, uczniowie w grupach zadaniowych tworzyli scenariusze wydarzeń dla naszej szkoły. Zrodziły się przeróżne ciekawe pomysły działań skierowane dla seniorów, rodziców oraz młodszych uczniów naszej szkoły. Co z tego zostanie zrealizowane w tym roku szkolnym? To wszystko zależy od zaangażowania naszych wolontariuszy.

Organizatorzy: Małgorzata Kwaśnicka, Dom Aktywnej Młodzieży w Gliwicach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.