Warsztaty „Mikołajkowe” Koła Wolontariatu PCK.

10 grudnia 2021 odbyły się Bożonarodzeniowe warsztaty ozdób choinkowych. Wykonywaliśmy z szyszek i różnych świecidełek małe upominki, dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej OPOKA. Młodzież z Koła PCK miała niesamowite koncepcje na wykonywanie świątecznych ozdób. Współpraca zaowocowała ogromną ilością bajecznie kolorowych skrzatów, mikołajków, reniferów, bałwanków i mieniących się choinek. Wszyscy bawili się świetnie, wykonując z prostych materiałów cuda i cudeńka.

16 grudnia świąteczne ozdoby zostały przekazane do Domu Opieki OPOKA. Nasze upominki seniorzy otrzymali podczas Wieczerzy Wigilijnej.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, którzy brali udział w warsztatach.                Dzieląc się swoim wolnym czasem na rzecz innych, spełniliście „malutki dobry uczynek”.

Organizatorzy: Małgorzata Kwaśnicka, Elżbieta Kwiatkowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022, Szkoła, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.