Warsztaty „Kartki Świąteczne”.

2 grudnia 2022 odbyły się bożonarodzeniowe warsztaty kartek świątecznych dla podopiecznych Domu Opieki Społecznej OPOKA i Hospicjum Miłosierdzia Bożego.

Wiele osób starszych żyje w poczuciu samotności i opuszczenia. Do takich właśnie ludzi wolontariusze z naszej szkoły postanowili skierować kilka serdecznych słów. Jak co roku w akcji wzięło udział liczne grono uczniów. Niektórzy przyprowadzili do pomocy również swoje młodsze rodzeństwo. Wszyscy świetnie się bawili.

Dziękujemy wolontariuszom za poświęcenie swojego wolnego czasu i ogromną ilość wykonanych kolorowych kartek i życzeń płynących prosto z serc.

Organizator: Małgorzata KwaśnickaZapraszamy do galerii

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.