Tuwimowe wycinanki- teatr w Twojej klasie

Klasa 1b wzięła udział w projekcie edukacyjnym Teatru Miejskiego w Gliwicach pt. ,,Tuwimowe wycinanki- teatr w Twojej klasie”.
W ramach projektu  odbyliśmy spotkania wokół wirtualnego teatru czyli obejrzeliśmy spektakl pt. ,,Tuwim dla dzieci” wystawiony przez aktorów Teatru Miejskiego, składający się z najbardziej znanych wierszy Juliana Tuwima.
Następnie, w ramach zajęć kreatywnych przeprowadziliśmy warsztaty plastyczne ze specjalnie zaprojektowanymi wycinankami odnoszącymi się do obejrzanego przedstawienia.

Jednak najważniejszym momentem tego projektu był występ uczniów klasy 1b. Inspiracją do występu był oczywiście wiersz Juliana Tuwima pt. ,,Okulary”.
Zapraszamy na nasz występ!

Kliknij i zobacz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2020/2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.