Turniej o Ruchu Drogowym

W dniu 27.05.2017r. drużyna w składzie:
-Hanna Lewandowska- kl. 6c,
-Agnieszka Lewandowska- kl. 6b,
-Bartosz Jastrowicz-  kl. 6a,
-Damian Skowronek-  kl. 6a
zajęła VII miejsce w 40 Wojewódzkim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Czeladzi.
Wśród licznych konkurencji, w których trzeba było wykazać się nie tylko wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego (tu najlepszą ,,z naszych” okazała się Hania Lewandowska), udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wypadku komunikacyjnym oraz umiejętnością jazdy zgodnej z przepisami ruchu drogowego, znalazł się także tor przeszkód, gdzie należało popisać się sprawnością precyzyjnej jazdy na rowerze między ustawionymi przeszkodami. Jak się okazało nasz zawodnik Bartek Jastrowicz jako jedyny spośród wszystkich zawodników tego turnieju przejechał ten tor bezbłędnie. Gratulujemy naszej drużynie! Jesteśmy z Was dumni!

Zdjęcia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.