Sukcesy teatralne kl. 2c i 3c

W czwartek 15.12.2022 dwie klasy reprezentowały naszą szkołę na Międzyszkolnym Przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych. Ta coroczna impreza przyciąga aktorów z całej aglomeracji śląskiej. Miło nam poinformować, że laureatami tegorocznego Przeglądu zostały grupy teatralne z naszej szkoły:
kl. 2 c – zajęła I miejsce (przygotowała p. Ewelina Grochowska)
kl. 3c – zajęła III miejsce (przygotowała p. Elżbieta Kwiatkowska)

Konkurs organizowany był pod patronatem Biskupa Gliwickiego Jana Kopca, Prezydenta Gliwic Adama Neumanna, Starosty Gliwickiego Włodzimierza Gwiżdża oraz pod patronatem medialnym „Gościa Niedzielnego” i „Wiadomości Powiatu Gliwickiego”.

Serdecznie gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na teatralnej scenie 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.