Sukcesy sportowe naszych uczniów

We wtorek 26.03.24  i środę 27.03.24 w SP nr 27 w Gliwicach odbyły się Finały Mistrzostw Gliwic Szkół Podstawowych w mini siatkówce z udziałem reprezentacji dziewcząt i chłopców z naszej szkoły.

Zarówno siatkarki, jak i siatkarze wygrali wszystkie swoje mecze w eliminacjach i bez problemu zakwalifikowali się do zawodów finałowych. Obydwie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze i wywalczyły III miejsce w Gliwicach.

Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy sportowej 6c i 6b.

Dziewczęta: Bajer Sandra, Barton Lena, Bastek Marta, Horokhova Zlata, Ilnicka Amelia, Kowalewska Natalia, Kulczycka Julia, Razmuk Zofia, Strachota Joanna, Wierzbicka Michalina i Shulhina Oksana

Chłopcy: Chibowski Jakub, Garbulowski Kacper, Hajdas Karol, Kamiński Rafał, Kupczak Adam, Nowak Mateusz, Shevchenko Yehor, Szajniuk- Maciulewicz Wiktor, Szczerek Jan, Slobodeniuk Andrii i Bocharov Ivan.

Naszym młodym sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

Zobacz zdjęcia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2023/2024, Sport w szkole, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.