Sukces teatralny

Uczniowie z klasy 3c (12 osób) wywalczyli II miejsce na VII Festiwalu Małych Form Teatralnych organizowanych przez Chorzowskie  Centrum Kultury. Droga do zwycięstwa nie była łatwa. Najpierw młodzi artyści awansowali do półfinałów i występowali po raz pierwszy na deskach prawdziwego teatru. 24.05.2018 odegrali swoje przedstawienie pt. „Brzechwa na wesoło” przed większą publicznością w ramach organizowanych 2 Ogrodów Szekspirowskich w Chorzowie połączonych z Galą Finałową. Dodatkowo uczennica Milena Porembska odebrała również Nagrodę Aktorską za odegranie swojej roli – Pchły Szachrajki. Grupę przygotowywała p. Ewelina Grochowska.
Gratulujemy aktorom i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.