Sukces Konkurs Planeta Energii

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klasy III D ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Gliwicach pod opieką pani Elżbiety Kwiatkowskiej  wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Planeta Energii”.

Konkurs polegał na przeprowadzeniu najciekawszych lekcji  na temat energii elektrycznej.

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy III D  oraz pani Elżbieta Kwiatkowska uzyskali wyróżnienie w tym ogólnopolskim konkursie.  Uczniowie wyróżnionej klasy otrzymali edukacyjne zabawki – elektrownia wodna do złożenia-  oraz został zapewniony uczniom bezpłatny transport do  mobilnego centrum nauki „Planety Energii” w Raciborzu.

W ramach przeprowadzanych w miasteczku konkursów i quizów najbardziej aktywne dzieci otrzymały dodatkowo planetowe upominki, m.in. puzzle, gry memo i wiele innych nagród.

Zdjęcia (PDF)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy-SP5, Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.