Rejonowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Kolejny rok i kolejny sukces naszej drużyny rowerowej w Rejonowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Tym razem zdobyliśmy 1 miejsce.
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3  reprezentowali uczniowie klas ósmych: Hanna Lewandowska, Agnieszka Lewandowska, Dariusz Lewandowski i Maks Kozik.
Dodatkowo Hanna Lewandowska okazała się najlepszą zawodniczką całego turnieju.
Jesteśmy zachwyceni wysokim poziomem umiejętności naszych laureatów, którzy wspaniale rozwiązali testy teoretyczne z zakresu znajomości Kodeksu Ruchu Drogowego, świetnie poradzili sobie z udzielaniem pomocy przedmedycznej oraz bardzo sprawnie pokonali trudny rowerowy tor przeszkód.

Brawo! Gratulujemy sukcesu i trzymamy za Was kciuki, bo z etapem wojewódzkim będziecie się zmagać już niebawem, tj.18 maja w Czeladzi.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.