Rejonowy Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych – sukces

Uczniowie klasy 1 c odnieśli sukces w Rejonowym Przeglądzie Inscenizacji Wielkanocnych.

W dniach 26 – 28 marca 2018  w Liceum Ogólnokształcącym nr 2 odbył się Rejonowy Przegląd Inscenizacji Wielkanocnych. Na scenie nie mogło zabraknąć naszych uczniów z klasy 1c. Dzieci poprzebierane w kurczaczki, zajączki, baranki, koguty zachwyciły Jury, które postanowiło przyznać  uczniom klasy 1 c –  I miejsce.  W dniu 10 kwietnia odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród. Za szczególną grę aktorską nagrodę zdobył Paweł Murawski i Agatka Cybul.  Lenka Pawlak w imieniu całek klasy odebrała nagrodę główną – magnetofon firmy Grundig.

Dzieciaczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.