Powrót do szkoły klas IV – VIII od 17.05.2021

Szanowni Państwo,
Drodzy Uczniowie

Z wielką radością informuję, że od 17 maja uczniowie klas IV – VIII wracają do szkoły. Rozpoczynamy nauczanie hybrydowe.

Zespoły klasowe zostają podzielone na połowę (I i II grupę), tak jak na lekcjach informatyki. Do szkoły, na zajęcia stacjonarne przychodzi jedna grupa, natomiast druga , w tym samym czasie, uczy się zdalnie. Taki podział pozwoli na eliminację ewentualnego zarażenia całej klasy.
Poszczególne grupy przychodzą do szkoły zamiennie, co drugi dzień, tj. :
I grupa w dniach : 17 , 19, 21 i 28 maja,
II grupa w dniach: 18, 20, 24 maja.

(Przypominam, że dni: 25., 26., 27. maja oraz 4. czerwca są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych – egzamin ósmoklasisty i piątek po Bożym Ciele).

Kochani, nie obawiajcie się powrotu do szkoły. W maju zapominamy o klasówkach
i kartkówkach. Poświęcimy czas na odbudowanie relacji, na rozmowę o emocjach związanych z długą izolacją.

Pamiętajcie proszę, że nadal obowiązuje reżim sanitarny – na korytarzach nosimy maseczki, do szkoły wchodzimy wyznaczonymi wejściami, zajęcia prowadzone są w stałych wyznaczonych salach, …
Jeżeli uczeń przejawia nawet najmniejsze oznaki chorobowe, lub miał kontakt z osobą zarażoną, proszę pozostać w domu i dołączyć do grupy, która uczy się zdalnie. Lepiej o jeden dzień dłużej zostać w domu, niż swoją grupę odesłać na 10 dniową kwarantannę.

Przygotowana szkoła czeka już na Wasz powrót 🙂

O szczegółach dotyczących hybrydy,  będą Was informować wychowawcy w trakcie zajęć.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia
Małgorzata Hutnikiewicz
dyr. ZSP3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2020/2021, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.