Popołudnie z „planszówkami”

20 kwietnia 2018- piątek, godz. 15:00 do 17:00
SP 5 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gliwicach
(ul. Żwirki i Wigury 85, sala nr 5 -aula) zaprasza mieszkańców osiedla Trynek na ,,Oldschoolowe gry planszowe!”
Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w kilku różnych grach planszowych.
Na spotkanie dzieci mogą przynieść również swoje domowe gry.

Gry planszowe to bez wątpienia coraz popularniejszy sposób spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Mają one  ogromny wpływ na rozwijanie umiejętności społecznych, matematycznych oraz myślenia logicznego. Pomagają kształtować ważne dla dzieci w wieku szkolnym umiejętności: rozwój analizy wzrokowej i słuchowej, a także rozwój mowy, pamięci, refleksu i wyobraźni. Przede wszystkim na planszówkowych imprezach można się zrelaksować i znakomicie bawić.

Celem naszej imprezy jest stworzenie okazji do wzmacniania więzi międzyludzkich dla społeczności lokalnej czyli dla naszych uczniów i ich rodzin, a także dla mieszkańców  naszego osiedla.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.