Półkolonie w naszej szkole

W dniach 26-30.06.2023r. w naszej szkole zorganizowana była półkolonia, w której uczestniczyło ponad 100 dzieciaków- uczniów SP5. Dzień pierwszy pozwolił nam się wybrać w kosmos dzięki mobilnemu planetarium Orbitek oraz spotkaliśmy się z panem Policjantem. W kolejnym dniu mieliśmy bliskie spotkanie z egzotycznymi płazami. Na zajęciach chemicznych z molekularnej kuchni udało nam się wyczarować magiczne mikstury, które później wypiliśmy ? Uczestnicy półkolonii dbali o swoją kondycję fizyczną na ściance wspinaczkowej , hali sportowej, sali zabaw. Dodatkowo czas umilały zasoby Laboratorium Przyszłości. A jak lato, to należało pójść na lody, co też niektórzy uczynili. Było też wyjście do kina na film pt. „Vinski i pył niewidzialności”. Tylko powrót po seansie był trochę nieprzyjemny, gdyż wracających „dopadł” deszcz. Mimo wszystko humory dopisywały? Jak widać czas spędzony na półkolonii był pełen ciekawych zajęć, a co najważniejsze spędzony bezpiecznie!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.