Policjant oczami dziecka – konkurs plastyczny

Nasza Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach we współpracy z Komisariatem Policji V w Gliwicach serdecznie zaprasza uczniów klas 1-3 z gliwickich szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pt. „Policjant oczami dziecka”.

Poniżej znajduje się regulamin konkursu, oświadczenie, karta zgłoszenia oraz plakat.

Na zgłoszenia prac konkursowych czekamy od 01-30 października 2024 r. Prace można wysłać pocztą na adres szkoły ul. Żwirki i Wigury 85, 44-122 Gliwice lub dostarczyć osobiście do sekretariatu szkoły.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 8 listopada 2024 r. Lista zwycięzców będzie udostępniona na stronie szkoły oraz KMP Gliwice.

Laureaci zostaną zaproszeni na uroczystą galę rozdania nagród, o której terminie zostaną poinformowani mailowo lub telefonicznie.

Regulamin, oświadczenie, karta zgłoszeniowa

Plakat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2024/2025, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.