„PODZIEL SIĘ CUKIERKIEM”

Akcja zakończona sukcesem- DZIĘKUJEMY.

Pięknie dziękujemy rodzicom, wychowawcom oraz dzieciom klas 1-8, za zaangażowanie w akcję „Podziel się cukierkiem”. Wspólnie zebraliśmy ogromną ilość słodyczy dla dzieci z świetlicy terapeutycznej przy Gliwickim oddziale PCK i Domu Dziecka przy Ul. Jagiellońskiej.

Szczególnie dużo zawdzięczamy wolontariuszom z klas ósmych, ze Szkolnego Koła PCK, którzy nie tylko zorganizowali w klasach zbiórkę słodyczy, ale później poświęcili sporo czasu na posegregowanie i spakowanie ich.

„Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to, co się ma, ale czym się dzieli z innymi.”

Opiekun akcji: Małgorzata Kwaśnicka

Zapraszamy do galerii

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.