Podziękowanie za udział w akcji na rzecz schroniska

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY wszystkim Rodzicom oraz Dzieciom w naszej szkole za włączenie się do Zimowej Akcji: „POMAGAMY BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ…” i pomoc w zbiórce żywności, a także innych potrzebnych rzeczy (zabawek i akcesoriów pielęgnacyjnych ) dla zwierząt przebywających w schronisku.
Takie akcje naprawdę dają dzieciom wiele radości, uczą empatii oraz uczulają na krzywdę i potrzeby zwierząt.
I tym razem, mimo trudności związanych z nauczaniem zdalnym i nieobecnością w szkole wielu klas, nasi Uczniowie oraz ich Rodzice nie zawiedli naszych podopiecznych ,,milusińskich” w schronisku. Tak jak w ubiegłych latach, bardzo aktywnie włączyli się w organizację w/w pomocy dostarczając ( nam często już niepotrzebne w domach, a przydatne zwierzętom przebywającym w klatkach ): koce, ręczniki, szczotki, miski, zabawki dla zwierząt, karmę mokrą i suchą, a także makarony, kasze oraz ryż dla psów i kotów.

Wszystkie ofiarowane dary od Państwa i Dzieci zostały dostarczone do Schroniska dla zwierząt znajdującego się w Gliwicach Sośnicy.

organizatorka akcji – Beata Poskart

zobacz relację

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.