Przedświąteczna zbiórka żywności – wolontariat

W dniach 7 i 8 grudnia 2018 odbyła się świąteczna zbiórka żywności dla ubogich rodzin w sklepach BIEDRONKA i POLOMARKET na Trynku. Akcja odbyła się pod patronatem Polskiego Czerwonego Krzyża w Gliwicach i koła działającego w naszej szkole. Uczniowie nie szczędzili uśmiechów, podziękowań i słów zachęty dla wszystkich darczyńców.  Zebrane produkty zostały rozdane przez PCK najuboższym rodzinom z terenu Gliwic na Święta Bożego Narodzenia.
Dzięki tej zbiórce, również niektórzy uczniowie naszej szkoły otrzymali paczki żywnościowe na święta.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są czasem dla wielu z nas oczekiwanym i radosnym.

Dziękuję wszystkim wolontariuszom za udział w akcji charytatywnej. Niech ta praca da Wam satysfakcję i radość życia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.