Podsumowanie VII Ogólnopolskiego Konkursu Origami

10 marca 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach, Filia nr 1 odbył się wernisaż oraz podsumowanie VII Ogólnopolskiego Konkursu Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat edycji „Łąki, pola i polany” pod honorowym patronatem Starosty Gliwickiego, Polskiego Towarzystwa Origami oraz Galicyjskiej Grupy Origami. Na konkurs należało wykonać obraz w technice origami związany tematycznie z łąką, polanami i polami. Zakres wiekowy uczestników był szeroki, od najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym po osoby dorosłe. Prace oceniła komisja w składzie: Beata Kupczak – instruktor origami PTO, GGO; Kamilla Arabas-Mostek – MBP w Gliwicach oraz Joanna Mandalka – nauczyciel techniki. Na podsumowanie przybyli nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu wraz z opiekunami i rodzinami. Nasi goście przyjechali z Bełżyc,          Pruchnika, Łodzi, Leszna, Zabierzowa, Opola, Myślenic, Chełmka, Zabrza, Knurowa, Pławniowic, Żernicy i Gliwic. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i nagrody. Dodatkową nagrodą były warsztaty origami prowadzone przez organizatorów konkursu.

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znaleźli się również uczestnicy z Warszawy, Gdańska, Kołobrzegu, Sułowa, Krakowa, Styrzyńca, Książnic, Tarnowca, Biłgoraja, Konstantynowa Łódzkiego oraz Krzyżowic.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczestnikom oraz dziękujemy opiekunom za wkład i zaangażowanie.

Do 30 marca 2018 roku zapraszamy na wystawę pokonkursową do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, Filia nr 1, Plac Inwalidów.

Nagrody, gadżety oraz materiały na organizację konkursu przekazali:

• Starostwo Powiatowe w Gliwicach Wydział Rozwoju i Promocji
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Gliwicach
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gliwicach
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Gliwicach
  • Rada Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Gliwicach
  • Polskie Towarzystwo Origami
  • Glassgraf Jelenia Góra
  • Urząd Miejski w Gliwicach Wydział Kultury i Promocji Miasta
  • Teatr Miejski w Gliwicach
  • Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach
  • Bakoma Sp. z o. o.
  • sklep internetowy haligami
  • osoby prywatne

Serdecznie dziękujemy!

Jako organizatorzy już dziś zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.