PM20-wyniki konkursu „Łąka majowa”

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Łąka majowa”. Na konkurs wpłynęło bardzo dużo prac wykonanych przez dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych:

• 3-4 latki
  • 5-6 latki

Komisja konkursowa w składzie: Małgorzata Dobosz, Grażyna Turkowska-Duliban przy ocenie brała pod uwagę następujące kryteria:

• twórcza pomysłowość i wyobraźnia w zakresie przedstawienia tematu,
  • ogólna estetyka wykonania pracy,
  • stopień opanowania technik plastycznych,
  • samodzielność wykonania pracy.

Laureatami konkursu zostali:

W grupie wiekowej 3-4 latki:

• I miejsce: Karolina Teliczek, Przedszkole Miejskie nr 41
  • II miejsce: Amanda Turkowska, Przedszkole Miejskie nr 36
  • III miejsce: Lena Majsnerowska, Przedszkole Miejskie nr 41
  • Wyróżnienia:
    Zosia Dec, Przedszkole Miejskie nr 41
    Julia Straszak, Szkoła Podstawowa nr 11

W grupie wiekowej 5-6 latki:

• I miejsce: Emilka Bohm, Przedszkole Miejskie nr 29
  • II miejsce: Michał Lizińczyk, Przedszkole Miejskie nr 37
  • III miejsce: Julia Klamut, Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko”
  • Wyróżnienia:
    Marta Pałgan, Przedszkole Miejskie nr 41
    Igra Krufczyk, Szkoła Podstawowa nr 13

W dniu 12 czerwca o godzinie 10:00 Laureaci odebrali pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie prace, jakie wpłynęły na konkurs. Doceniamy zaangażowanie dzieci, jak też i ich opiekunów. Wybór prac najlepiej spełniających kryteria konkursu był naprawdę trudny, gdyż wszystkie prezentowały się wyjątkowo. Podziękowania dla nauczycieli można odebrać w skrzynkach pocztowych znajdujących się w Urzędzie Miejskim.

Nasze przedszkole – jako organizator – nie brało udziału w organizowanym przez siebie konkursie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedszkole. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.