PIAST GLIWICE FUTSAL – Spotkanie z piłkarzami

15 listopada 2022r. odbyło się kolejne spotkanie z reprezentantami Mistrzów Polski Piast Gliwice Futsal, tym razem dla uczniów klas 2a, 2b, 2d oraz 3b i 3d. W trakcie spotkania uczniowie poznali nie tylko zasady i przepisy gry w Futsal, otrzymali odpowiedzi na wszystkie zadawane zawodnikom pytania, ale mieli możliwość zagrania pojedynków 1 x 1 na małe bramki. Na zakończenie każdy uczeń otrzymał darmowe zaproszenie na najbliższy mecz oraz pamiątkowe zdjęcie z autografami piłkarzy. Dziękujemy piłkarzom: Panu Michałowi Widuchowi i Panu Dominikowi Śmiałkowskiemu za podzielenie się z uczniami swoją pasją do sportu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Sport w szkole, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.