Odblaskowa szkoła

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do pilotażowego programu „Odblaskowa Szkoła”, który  ma na celu zwrócenie większej uwagi na konieczność wyposażenia uczniów, zwłaszcza w drodze do i ze szkoły, w elementy odblaskowe, promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa i popularyzowanie przepisów oraz zasad ruchu drogowego.  Podejmowane działania mają również za zadanie popularyzowanie stosowania i wyposażenie w odblaski jak największej ilości uczestników ruchu drogowego.
Program zakończony jest konkursem, w którym przyznawane są punkty wg ustalonych kryteriów.
Koordynatorkami programu w naszej szkole  są wychowawczynie kl. 2b- Pani  Ewa Nowak i kl. 1b- Pani Beata Jurkiewicz

Pamiętajmy!
Odblask sprawia, iż kierowca widzi pieszego z odległości ponad 100 metrów!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.