Obiady 2024/2025

Szanowni Państwo,
poniżej przedstawiamy niezbędne informacje dotyczące organizacji żywienia w roku szkolnym 2024/2025.
Zapisy zostały już uruchomione.
Dzieci  z grup przedszkolnych w budynku przy ul. Żwirki mogą korzystać z żywienia od
2 września, uczniowie szkoły od 3 września.
Posiłki do naszej placówki dowozić będzie Przedsiębiorstwo Marketingowo-Usługowe „Manager-Pol”.
Cena obiadu (wsadu do kotła) dla uczniów klas 1-8 wynosi  9,00 zł
Cena wyżywienia (wsadu do kotła) dla dzieci w oddziałach przedszkolnych, wynosi:
– śniadanie  2,40 zł
– obiad 6,00 zł
– podwieczorek 2,40 zł

Rodzice „chętnych” do żywienia dzieci powinni uzupełnić deklarację oraz przesłać ją na adres mailowy: cateringszkolny@o2.pl
Prosimy o zapoznanie się  z dokumentami dotyczącymi możliwości korzystania dziecka z posiłku.

DEKLARACJA ZAPISANIA DZIECKA NA POSIŁKI PRZEDSZKOLNE

DEKLARACJA ZAPISANIA DZIECKA NA POSIŁKI SZKOLNE

INFORMACJA DOTYCZĄCA ROZLICZANIA I ZAMAWIANIA OBIADÓW

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności PM20, Aktualności SP5, Obiady, Przedszkole, Rok szkolny 2024/2025, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.