Obiady 2023/2024

Szanowni Państwo,
Informujemy,  że od dnia 2.01.2024 r. posiłki do naszej placówki dowozić będzie Przedsiębiorstwo Marketingowo-Usługowe „Manager-Pol” z Zabrza. Firma ta wygrała przetarg nieograniczony na usługę cateringową.

Cena obiadu (wsadu do kotła) dla uczniów klas 1-8 wynosi  9,00 zł
Cena wyżywienia (wsadu do kotła) dla dzieci w oddziałach przedszkolnych, wynosi:
– śniadanie  2,40 zł
– obiad 6,00 zł
– podwieczorek 2,40 zł

ZMIANIE ULEGA SPOSÓB ZAPISANIA DZIECKA NA POSIŁEK
Dokumenty dotyczące możliwości korzystania dziecka z posiłku, tj. : deklarację oraz informację dotyczącą rozliczania i zamawiania obiadów znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły w zakładce: dla rodziców/obiady.

Aby dziecko mogło korzystać z posiłków od dnia 02.01.2024 r. wypełnioną deklarację należy przesłać do 29.12.2023 r.
W celu ułatwienia przejścia procedury, 22 grudnia przekażemy dzieciom deklarację w wersji papierowej.
Bardzo prosimy o zapoznanie się z nowymi dokumentami ze względu na krótki czas zapisania dziecka na posiłki, spowodowany przedłużającymi się procedurami przetargowymi.

DEKLARACJA ZAPISANIA DZIECKA NA OBIADY SZKOLNE

INFORMACJA DOTYCZĄCA ROZLICZANIA I ZAMAWIANIA OBIADÓW

ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Obiady, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.