Noc bibliotek

Biblioteka naszej szkoły brała udział w ogólnopolskiej akcji pt. NOC BIBLIOTEK. Również nasza biblioteka szkolna zaprosiła czytelników na nocna wizytę. W piątek 4 października grupa uczniów przyszła do szkoły o godzinie 19.00, aby przy świecach i nastrojowej atmosferze wysłuchać czytania fragmentów książek. Nie tylko czytaliśmy, była zabawa w detektywów, stworzyliśmy kolorowe skrzydła (czytanie uskrzydla :). Aby noc była spokojna po takich przeżyciach stworzyliśmy łapacze snów. Był tez czas na małą przekąskę, wspólne opowiadanie „strasznych opowieści „. Zabawa w budowanie domina z książek to też była niezła zabawa. Dzieci pod opieką nauczycieli bawiły się do 22.00 .
Dziękujemy uczniom za udział i rodzicom za chęć przyprowadzenia dzieci nocą do szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.