Nauczanie zdalne w klasach I-III

Od poniedziałku 22.03.2021 r. do 11.04.2021r. oddziały klas I-III przechodzą na nauczanie zdalne.
Zajęcia będą realizowane przez – MS Office 365, – MS Teams.

Świetlica funkcjonuje stacjonarnie dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Bardzo proszę o przekazywanie informacji wychowawcom, które dziecko skorzysta z opieki w świetlicy.

Wiedza ta jest niezbędna w celu zaplanowania odpowiedniej ilości opiekunów. W trakcie zajęć opiekuńczych dzieci będą uczestniczyły w zdalnych zajęciach lekcyjnych. Przedszkole pracuje bez zmian Zajęcia w Przedszkolu nr 20 przy ul. Pszczyńskiej i w oddziałach w budynku przy ul. Żwirki i Wigury odbywają się tak jak dotychczas.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2020/2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.