Międzyszkolny Turniej Sportowy dla klas 2

W dniu 6 marca w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Turniej Sportowy dla klas 2. Do udziału w turnieju zaprosiliśmy dzieci z dwóch zaprzyjaźnionych szkół: Szkoły Podstawowej nr 16 i Szkoły Podstawowej nr 41. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 2c i 2b.
Podczas całego turnieju panowała gorąca , sportowa atmosfera jak na prawdziwych igrzyskach.Każda drużyna z wielkim zaangażowaniem wykonywała poszczególne konkurencje według zasady FAIR PLAY. Po zakończeniu turnieju dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrodę w postaci piłki. Drużyna z naszej szkoły wywalczyła 3 miejsce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019, Sport w szkole. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.