Konkurs Ekologiczny 2017

Od kilkunastu lat nasza szkoła jest organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego. Również w tym roku gościliśmy reprezentacje z sześciu gliwickich szkół- SP1, SP 9, SP 13, SP 18, SP 23 i SP 27. Zmagania młodych ekologów rozpoczęły się o godz. 9.00 w czwartek 27 kwietnia. Była to okazja do zaprezentowania swojej wiedzy z zakresu ekologii i ochrony przyrody, ale również do integracji uczniów
z różnych szkół i wspólnej zabawy.  Konkurs miał formę quizu, składał się z ośmiu  konkurencji. Sześć z nich sprawdzało wiedzę, a w dwóch pozostałych  potrzebne były umiejętności aktorskie oraz sprawność fizyczna. Zwycięzcą konkursu została Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 5 i 27 zdobyły drugie miejsce, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr  9.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i zapraszamy w następnym roku szkolnym.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy-SP5, Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.