Medalista Mistrzostw Polski XCM – w naszej szkole!

Wojciech Halejak – wielokrotny medalista Mistrzostw Polski XCM, wielokrotny triumfator Pucharu Polski XCM, triumfator klasyfikacji generalnej Bikemaraton był wczoraj gościem w naszej szkole. Opowiedział o swojej historii związanej z kolarstwem, startach w wyścigach i odpowiedział na wszystkie pytania dzieci. Uczniowie mogli przymierzyć kaski, obejrzeć rowery i nawet na nich usiąść. To wszystko za sprawą projektu sportowego Phoenix Active Kids – w którym nasza szkoła wzięła udział i wygrała warsztaty ze znanym sportowcem.
Uczniowie czterech klas i dwa oddziały zerówki brały udział w konkurencjach sportowych, przygotowanych przez ekipę Phoenixa. Każdy uczestnik otrzymał kartę – plakietkę, gdzie wpisywane były wyniki poszczególnych konkurencji – to świetna pamiątka po zajęciach, a także zachęta do aktywnego uprawiania sportu i poprawiania swoich wyników. Wszyscy zgodnie przyznali, że były to cyt. „Super zajęcia”!
Dziękujemy za świetną organizację i :”zarażenie” pasją do sportu.
#togetherWeRise @pho3nixkids_poland @pho3nixfoundation

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć z tego wydarzenia
Zobacz film

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022, Sport w szkole. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.