Majowe Obchody

Niedawno obchodziliśmy rocznicę świąt majowych:

1 maja –  Święto Pracy, które po raz pierwszy było obchodzone w 1890r., a w Polsce świętujemy je od 1950r.

2 maja – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, wprowadzone na mocy ustawy z 2004r.

3 maja – Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja, ustanowione w 1919r. i ponownie w 1990r.

W tym czasie cieszyliśmy się dniami wolnymi oraz mogliśmy korzystać z wielu ciekawych imprez.

Uczniowie naszej szkoły uczcili święta majowe realizując projekt żywej flagi, którego efekty są widoczne na zdjęciach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.