ZSP3 Laureatem Konkursu NBP

Miło nam poinformować, że zostaliśmy Laureatami  Ogólnopolskiego Konkursu na scenariusz i realizację zajęć edukacyjnych pt. „Zanim wydam… O finansach w przedszkolach i szkołach” organizowanego przez Narodowy Bank Polski. Przesłany przez naszą nauczycielkę edukacji wczesnoszkolnej p. Ewelinę Grochowską scenariusz, znalazł się wśród najwyżej ocenionych i został nagrodzony otrzymując grant w wysokości 4000zł na realizację zajęć.

W związku z wygraną, ponad 180 uczniów z gliwickiej „Piątki” weźmie udział w autorskich zajęciach p. Eweliny „Od złotówki odłożenia do spełnienia marzenia„. Dzięki nim, dzieci poznają wartość pieniądza, dowiedzą się jak je mądrze wydawać, skąd się biorą oraz zrozumieją cel ich oszczędzania – a to wszystko w atmosferze zabawy, współpracy, z wykorzystaniem technik multimedialnych w edukacji.

Pełna lista laureatów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.