Laboratoria Przyszłości – kwiecień 2023r.

Krótki kwiecień (wpadły święta i uczniowska przerwa wiosenna) nie przeszkodziły nam w realizacji projektu Laboratoria Przyszłości.

* W klasach 5 i 4 przygotowywaliśmy się do świąt. Przy użyciu drukarki 3d, powstawały pomysłowe ozdoby świąteczne.

* Klasy 5, 6  7 i 8 okupowały klocki LEGO:) Projektowane były rowery elektryczne i maszyny przyszłości.

* Drukarka 3d przydała się również uczniom klasy 6 b, do tworzenia zawieszek do kluczy. Najpierw trzeba było je zaprojektować, a dopiero potem „wyprodukować”.

* W klasach 5, 6 i 7 uczniowie przy użyciu długopisów 3d, tworzyli z racji 1, 2 i 3 maja symbole narodowe.

* Uczniowie klas 5 poznali nowe techniki plastyczne. Powstały przy pomocy pistoletów na klej i innych tajemniczych środków ? przepiękne uczniowskie prace.

* Całość dokonań oczywiście udokumentowana jest sprzętem audio ?

Przed nami maj i nowe pomysły.
Podsumowania dokonała koordynatorka projektu Wioletta Rusin
#LaboratoriaPrzyszlosci
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.