Konkurs recytatorski

W dniu 5 kwietnia 2018r. odbyły się szkolne eliminacje Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem była p. Anna Cichocka. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów z klas I-III. Dzieci recytowały wiersze związane z tematem „Szkoła w poezji dziecięcej”.Jury w składzie : p. Monika Ballas i p. Ewa Baran z wielką uwagą słuchały i oceniały popisy naszych najmłodszych uczestników konkursu, biorąc pod uwagę ustalone kryteria:

• dobór repertuaru
  • interpretacja utworu
  • kultura słowa
  • ogólny wyraz artystyczny

ocenie nie podlegały rekwizyty, ruch i gest.

Konkurs przeprowadzono w trzech kategoriach wiekowych: wśród uczniów klas pierwszych największą ilość punktów zdobył: Krzysztof Chwedczuk ucz. kl. 1b, w klasach drugich najlepszą okazała się: Ewa Gołowkow ucz. kl. 2a, z klas trzecich, maksymalną ilość punktów uzyskała: Milena Porembska ucz. kl. 3c

12.04.2018r. na eliminacjach miejskich: Krzyś otrzymał II miejsce, a Ewa III miejsce.

Gratulujemy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.