Konkurs Origami 2017

VI Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat: „Przestrzeń miejska i industrialna”

Nasza szkoła jest organizatorem kolejnej edycji. Temat związany jest z przestrzenią miejską i industrialną – to tam szukajmy inspiracji. W technice origami zaprezentujmy na przykład miasto, ulice, pojazdy, parki, fabryki, kopalnie, place zabaw… Tak, jak w latach poprzednich pracę (obraz) należy wykonać na tekturze kwadratowej o boku 35 cm. Praca ma być do powieszenia na ścianie. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich miłośników składania papieru zamieszkałych na terenie Polski – od przedszkolaków po osoby dorosłe. Na prace czekamy do 3 lutego.

Szczegółowy regulamin i inne informacje na stronie poświęconej konkursowi (regulamin) Serdecznie zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.