Konkurs Międzyszkolny z geografii „Wielcy polscy odkrywcy i podróżnicy”

W konkursie brali udział uczniowie z klas 6- 8, z trzech szkół: ZSP3, SP29, SP8. Prace uczniów zostały wykonane metodą projektu: makiety, modele przestrzenne, plansze dydaktyczne. Celem konkursu było rozpowszechnianie wiedzy z zakresu geografii regionalnej świata, poznawanie dokonań sławnych Polaków, poszerzenie światopoglądu geograficznego.
Przy ocenie projektów uczniów zostały wzięte pod uwagę następujące elementy: merytoryka i trafność wyboru opracowanych osób, kreatywność i estetyka prac. Prace uczniów zostaną wyeksponowane na szkolnej wystawie geograficznej i wykorzystane jako pomoce dydaktyczne w kolejnych latach nauki dla wszystkich uczniów szkoły. Najlepsze prace:
I m- Hanna SP29
I m- Wiktoria, Martyna, Dominika SP8
II m- Maciej, Anna, Paulina SP29
III m – Wojtek ZSP3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2020/2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.