Konkurs dla kl. 4-8 Sleeveface, czyli „Ubierz się w książkę”

Zapraszamy do udziału w konkursie , który zachęci Was do przejrzenia własnych domowych regałów i wyszukania książek, w które moglibyście „ubrać” siebie lub kogoś bliskiego.

Co to jest sleeveface?
To zdjęcie przedstawiające osobę z zasłoniętą przez okładkę książki częścią ciała. Ważne jest wkomponowanie okładki w pasujące do niej otoczenie tak, by powstało złudzenie optyczne jedności z książką. Dużą rolę odgrywa tu perspektywa, aranżacja tła, poza, czy pasujący strój.
Wystarczy wpisać słowo „sleeveface” w wyszukiwarkę, by ukazało Wam się mnóstwo przykładów. Liczy się jednak kreatywność i Wasze oryginalne pomysły!
Możecie podejść do zadania z humorem i stworzyć parodię, Waszym modelem może zostać zwierzak, możecie także wkomponować okładkę w przestrzeń Waszego mieszkania

Zdjęcia przysyłajcie na adres e-mail: m.ballas@zsp3.gliwice.pl
Czas: do 30 maja 2021 r.
Prace zostaną opublikowane na stronie szkoły oraz powstanie z nich wystawa. Nagrody wręczymy po powrocie do szkoły.

Zapraszamy do zabawy! Można zaangażować całą rodzinę!
Z czytelniczym pozdrowieniem Nauczyciele biblioteki szkolnej

ZASADY KONKURSU:
1. W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie klas 4-8
2. Zdjęcia należy przysyłać na adres e mail: m.ballas@zsp3.gliwice.pl
3. Termin nadsyłania zdjęć: do 30 maja 2021 r.
4. W temacie lub treści e-maila należy napisać swoje imię, nazwisko i klasę
5. Zgłoszone prace będą zaprezentowane na stronie internetowej szkoły oraz na wystawie pokonkursowej.
6. Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę pomysłowość, oryginalność i zaangażowanie.
7. Udział w konkursie jest równoznaczny ze zgodą na wykorzystanie danych osobowych.
8. Wyniki zostaną ogłoszone 7 czerwca 2021 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2020/2021, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.