Konkurs 1050 Rocznica Chrztu Polski

W 2016 roku świętujemy 1050 rocznicę chrztu Polski. Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych klas 4-6 i ich nauczycieli do udziału w międzyszkolnym konkursie multimedialnym.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu prezentacji multimedialnej w programie Microsoft Office PowerPoint. Prace powinny mieć postać prezentacji multimedialnej złożonej z 12-20 slajdów. Do konkursu dopuszczone są tylko prace indywidualne.

Prace przyjmowane są do 15 listopada 2016r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 5 w Gliwicach oraz droga mailową: sekretariat@zsp3.gliwice.eu w tytule proszę podać Konkurs 1050 rocznica chrztu Polski

Regulamin konkursu w załączniku (PDF)

Prace przyjmuje Pani Patrycja Małkiewicz i Pani Izabela Krzecińska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy-SP5, Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.