Koło modelarskie – relacja powakacyjna

Podczas tegorocznych wakacji młodzi modelarze ze Szkolnego Koła Modelarskiego SP5  przekonali się, że modelarstwo może być dobrym sposobem na spędzanie czasu wolnego.

Od 22-31 sierpnia spotykaliśmy się podczas zajęć, które odbywały się na lotnisku
w Aeroklubie Gliwickim.

Nasi podopieczni korzystali z nowo wybudowanych pracowni modelarskich, korzystali
z materiałów i narzędzi konstrukcyjnych.

Pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów uczniowie sklejali styropianowe modele samolotów, zwiedzali hangar z szybowcami, samolotami, uczestniczyli w pokazie modeli latających na uwięzi.

Zrealizowany cykl zajęć na pewno pobudził zainteresowania techniczne naszych uczniów.

Za rok znowu chętnie powtórzymy wakacje na lotnisku!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.