Kolejne sukcesy teatralne!

Szkolne koło Teatralne 'Scena” w  Przeglądzie Szkolnych Inscenizacji Teatralnych „PERYPETIE 2018” zajęło  II MIEJSCE. Zostaliśmy zaproszeni na uroczystą galę wręczenia nagród do Teatru Miejskiego w Gliwicach.
Zespól teatralny otrzymał zaproszenie na warsztaty teatralne, a każdy z uczeń otrzymał zaproszenie do Teatru  na wybrany spektakl  w przyszły sezonie teatralnym. Na scenę teatru weszliśmy nie tylko po to by odebrać nagrody. Również mieliśmy przyjemność zagrać nasz spektakl „Poczekalnia”.  Emocje były ogromne ! Zagrać  na prawdziwych deskach teatru i przy pełnej sali widzów !!! To było  wspaniałe podsumowanie naszej pracy!

Młodych aktorów przygotowała p. Monika Ballas

Uczniowie klasy 1 c również wzięli udział w Międzyszkolnym Przeglądzie Teatralnym organizowanym przez Teatr Miejski w Gliwicach i Szkołę Podstawową nr 23. Dzieci otrzymały wyróżnienie oraz zaproszenie  na warsztaty teatralne w przyszłym roku szkolnym z których z przyjemnością skorzystają. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przedstawienia pt. „Podstęp Hogaty”.

Zobacz zdjęcia – „Poczekalnia”
Zobacz zdjęcia  – „Podstęp Hogaty”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.