Klasy 3 na wystawie klocków Lego

GALA OTWARCIA NAJWIĘKSZEJ W POLSCE WYSTAWY KLOCKÓW LEGO

W dniu 17 listopada 2016r. klasy 3B i 3D uczestniczyły w Imprezie inaugurującej otwarcie Wystawy Klocków Lego, znajdującej się w Europie Centralnej.
Tego dnia największą atrakcją było odsłonięcie figury Agnieszki Radwańskiej- naszej utalentowanej tenisistki, zajmującej obecnie w rankingach światowych  trzecie miejsce.
Jak się dowiedzieliśmy, do wybudowania postaci pani Agnieszki Radwańskiej w proporcji 1:1 użyto 5 tysięcy klocków Lego.

Ponadto ideą tego spotkania było wskazanie dzieciom i młodzieży pozytywnych wzorców czyli tych sportowców, którzy dzięki wytężonej pracy, wielogodzinnym treningom i samodyscyplinie, nie tylko realizowali swoje pasje, ale też osiągnęli bardzo wysokie wyniki i rozsławili nasz naród w świecie.
Uczniowie naszej szkoły mieli też możliwość udzielenia profesjonalnego wywiadu dziennikarzom oraz reporterom różnych mediów. Dzieci opowiadały o swoich doznaniach i wrażeniach z tej uroczystości.
Wszyscy byli bardzo podekscytowani widząc niesamowite możliwości, jakie dają klocki Lego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.