Klasa sportowa – deklaracje

W przyszłym roku szkolnym planujemy utworzyć w naszej szkole klasę sportową o profilu piłki siatkowej (na poziomie klas IV).

Uczniowie będą mieli tygodniowo 10 godzin zajęć ruchowych – 4 godz. wychowania fizycznego, 6 godz. szkolenia siatkarskiego.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zapisem Waszego dziecka do klasy sportowej, prosimy o wypełnienie deklaracji i złożenie jej w sekretariacie szkoły do dnia 12.01.2018r. Deklaracje są dostępne w sekretariacie (wersja papierowa) oraz na stronie internetowej szkoły (do wydruku).

W przypadku dużej liczby chętnych o przyjęciu do klasy decydować będą wyniki testu sprawnościowego.

Szczegółowe informacje zostaną przedstawione na najbliższym zebraniu z rodzicami, które odbędzie się w styczniu 2018r.

Deklaracja do pobrania

Nauczyciele wychowania fizycznego

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.