Karta ŚKUP – ważna informacja

BEZPŁATNE PRZEJAZDY DLA DZIECI ZAMÓWIENIE  KARTY  ŚKUP Szanowni Państwo ! Od stycznia 2018 roku  dzieci  zamieszkujące  Górnośląsko- Zagłębiowską  Metropolię ( do 16 roku życia) mają prawo do bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Aby dziecko mogło korzystać z tej ulgi należy zamówić dla dziecka  kartę ŚKUP. Istnieje możliwość zamówienia tokenów ( identyfikatorów  cyfrowych ) pozwalających na zamówienie kart ŚKUP poprzez Portal Klienta bez ponoszenia opłaty w wysokości 20 zł. Bardzo prosimy o zdeklarowanie u wychowawcy  na najbliższej wywiadówce czy  będziecie Państwo zamawiać Kartę ŚKUP dla swojego dziecka. Deklaracja ta pozwoli na otrzymaniu specjalnego tokenu  i  zamówieniu karty przez Portal Klienta bez ponoszenia opłaty 20 złotych. Deklaracja   potwierdzającą  zamówienie tokenu  obliguje Państwa do zamówienia karty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.