INNOWACJA PEDAGOGICZNA „Rytm, muzyka, taniec, ruch”

Szanowni Rodzice uczniów klas I-III!

Od września 2015r Wasze dzieci mają możliwość uczestniczenia w roztańczonych przerwach międzylekcyjnych i długiej przerwie na sportowo. To swoiste zagospodarowanie niektórych przerw poprzez obcowanie dzieci z muzyką, ruchem, tańcem, a nawet wspólnym śpiewem zachęcać ma do pozytywnego spojrzenia na siebie i na innych, a co się z tym wiąże ma integrować naszą najmłodszą społeczność szkolną poprzez wspólną zabawę. Dzięki tej innowacji chcemy u naszych uczniów rozładowywać negatywne emocje poprzez ruch, taniec, muzykę i śpiew. Ponadto realizowana innowacja daje Waszym dzieciom możliwości aktywnego, satysfakcjonującego spędzenia przerwy międzylekcyjnej czyli spędzenia czasu w sposób zorganizowany, bezpieczny i kulturalny.
Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.