III Szkolne Prezentacje Artystyczne

21.02. 2023r w klasach 4- 8
Sala audiowizualna,  godz. 9:00 – 11:30Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów muzykujących, tancerzy, uczniów tworzących plastyczne i techniczne kompozycje do udziału  w imprezie. Przewidziano atrakcyjne nagrody i dyplomy uczestnictwa.

I. Sala audiowizualna – występy artystyczne na scenie kameralnej:

1. Formy muzyczne:
– zaśpiewanie 1-2 piosenek z podkładem muzycznym na pendrive lub z własnym akompaniamentem instrumentalnym;
– prezentacja instrumentalna, wokalna instrumentalna umiejętności – zagranie 1-2 utworów muzycznych;
– taniec – 1–2 układy choreograficzne;

1. Krótkie do 10 min. formy teatralne:
    – skecze, recytacja wiersza, próbki teatralne: monolog, dialog

Propozycje występów uczniów klas 4-8 przyjmuje mgr Małgorzata Witkowska lub wychowawcy klas. Uczestnicy zgłaszają swoje występy na kartce: imię i nazwisko, klasa formę występu, tytuł piosenek, utworów, scenek teatralnych.

Termin do 17. 02. 2023r.

Uczniowie klas 4-8 mogą zaprezentować swoje prace plastyczne i techniczne. Ekspozycja osobliwości twórczych zorganizowana  zostanie  w szkolnej galerii. Prace przyjmuje pani Irena Janas, pani Beata Jurkiewicz i pani Beata Nitsze do dnia 17. 02. 2023r.

Prosimy wszystkich uczestników, którzy przyniosą swoje prace o pomoc nauczycielom przy urządzaniu wystawy.

Zapraszamy serdecznie!
Organizatorzy: mgr Małgorzata Witkowska, mgr Sebastian Czarny

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.